Stěhování Praha

Stěhování Praha - Standardní stěhování

V rámci standardní služby zajistíme kromě řádně připraveného vozu a dostatečně velkého týmu i takové materiály pro zabezpečení nábytku, domácích spotřebičů a audio/video zařízení, tedy stretch fólie, bublinkové fólie. Ve standardní variantě je tým vybaven i profesionálním nářadím, díky kterému náš tým efektivně připraví přepravované věci na cestu. Od našich klientů budeme očekávat balení drobných předmětů jako jsou knihy, oblečení, sklo do krabic. Pro balení choulostivých a křehkých předmětů doporučujeme použít další balicí papír. Oblečení lze zabalit do sáčků. Po příjezdu našeho týmu se může stát, že klient nebude zabalen. V tomto případě jsme ve Varšavě a okolí schopni zorganizovat materiály a provést službu „ komplexní stěhování “.„Pokud materiály nemáte, níže jsou odkazy, kde si můžete materiály zakoupit s doručením kurýrem nebo osobním odběrem. Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám nyní!

S každým, kdo k nám přijde, probereme individuální plán stěhování. Snažíme se, aby po prvním rozhovoru bylo co nejméně nejasností. Telefonický rozhovor i výměna korespondence prostřednictvím e-mailu jsou pro nás velmi cenné. Vždy se snažíme zjistit co nejvíce o potřebách a plánované velikosti standardního stěhování. Rádi rozptýlíme jakékoli pochybnosti, proto vám doporučujeme kontaktovat náš tým.

indický běžec

Prodej mláďat

Nabízíme

10 kačerů

Indické běžce černé s bílou náprsenkou a divoké zbarvení. Vysezené pod kačenkou. Případně výměna za kachničky, je také možná. Pokud máte na zahradě slimáky, rádi je vás tyto nenároční tvorové zbaví. Stačí kachňák a bazenek na koupání. Čistá voda a granulky. Můžou spolu být třeba jen tři kluci. Pokud máte obě pohlaví je potřeba na jednoho kačera alespoň dvě kačenky.

Cena 200Kč za kus

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha