Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen - Zvedání a přemisťování těžkých břemen. Jak vybrat zařízení?

 
Hledání nejlepších řešení není tak snadné. Na co pamatovat při rozhodování? Nejprve zvažte, zda bude zařízení fungovat v uzavřeném prostředí, jako je výrobní hala, nebo venku. Vyplatí se pečlivě zvážit, k čemu je chceme používat a jakým vnějším faktorům může být vystaven. Vybírejte přitom jen to nejkvalitnější vybavení, vyrobené z pečlivě vybraných materiálů. Co ještě stojí za pozornost? Dále nabízíme kladkostroje  (ruční, elektrické nebo pneumatické) a navijáky (ruční i elektrické), které poslouží pro jakoukoliv manipulaci s těžkými prvky a zároveň zlepší ergonomii a zvýší efektivitu práce na výrobních stáncích.


Chtěli byste vidět všechna řešení pro průmysl? Prohlédněte si produktový katalog , kontaktujte nás  a vybavte svůj výrobní závod spolehlivými zařízeními pro zvedání a přenášení těžkých břemen.

indický běžec

Prodej mláďat

Nabízíme

10 kačerů

Indické běžce černé s bílou náprsenkou a divoké zbarvení. Vysezené pod kačenkou. Případně výměna za kachničky, je také možná. Pokud máte na zahradě slimáky, rádi je vás tyto nenároční tvorové zbaví. Stačí kachňák a bazenek na koupání. Čistá voda a granulky. Můžou spolu být třeba jen tři kluci. Pokud máte obě pohlaví je potřeba na jednoho kačera alespoň dvě kačenky.

Cena 200Kč za kus

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha