Vzhledem k tomu, že máme malý rybníček, hledali jsme dobré využití. Pořízení indických běžců, kteří se rádi koupou se přímo nabízelo.

 

Pořídili jsme černe kluky a bíle holky, každé od jiného chovatele, nesmí být příbuzní. A barevné oddělení se nám alespoň nepletlo pohlaví.:-)

 

Nejdříve jsme přivezli černé kluky a naučili je chodit spát do kachníku. Když se zabydleli, pořídili jsme jim bílé kachničky. Nejdříve černí klučíkové před holčinami zdrhali, ale nakonec vytvořili hejno. Ale znáte to ženské pohlaví, když má svou hlavu, nechtěli holky chodit na noc do kachníku a kluci je museli tedy večer hlídat venku.

 

Příště večerní spaní v kachníku nepodcením, jednoho rána bylo po celém hejnu. V noci přišla kuna a celé hejno jednoho po druhém zakousla, zbyla jen jedna poraněná kachnička.

 

Týden byla v kachníku a léčila se. A protože sama být nemohla, pořídili jsme jí nové hejno tentokrát, černé a divoké barvy.

 

 

 

indický běžec

Prodej mláďat

Nabízíme

10 kačerů

Indické běžce černé s bílou náprsenkou a divoké zbarvení. Vysezené pod kačenkou. Případně výměna za kachničky, je také možná. Pokud máte na zahradě slimáky, rádi je vás tyto nenároční tvorové zbaví. Stačí kachňák a bazenek na koupání. Čistá voda a granulky. Můžou spolu být třeba jen tři kluci. Pokud máte obě pohlaví je potřeba na jednoho kačera alespoň dvě kačenky.

Cena 200Kč za kus

Blog / Novinky